Hakkımızda

2008 yılında kurulan ve 2013 itibariyle yeniden yapılanarak genişleyen Kenaroğlu Avukatlık Bürosu, alanlarında uzman avukatlar ve marka-patent vekillerinden oluşan ekibi ile İstanbul merkez ofisi ve Ankara ile İzmir irtibat bürolarında faaliyet göstermektedir.

Çok sayıda yerli ve yabancı firmaya, ağırlıklı olarak Fikri Mülkiyet Hukuku, Reklam ve Medya Hukuku ve Bilişim Hukuku alanlarında  danışmanlık, avukatlık ve marka-patent vekilliği hizmetleri sunan Büromuz, 2003 yılına uzanan güçlü bir birikim ve bu birikime dinamizm katan genç bir ekibe sahiptir. 

Faaliyet alanlarımızı sınırlandırmanın getirdiği uzmanlaşma, sunduğumuz hizmetlerin, çok daha hızlı, etkin ve öngörülebilir olmasını sağlarken; butik hizmet anlayışımız, bize her bir müvekkilimizle yakın mesafede ve bire bir çalışma fırsatı vermektedir.

Diğer yandan, doğrudan ya da yabancı iş ortaklarımız vasıtasıyla sunmakta olduğumuz uluslararası avukatlık, danışmanlık ve marka-patent vekilliği hizmetleri, ilgili hukuki süreçlerin tüm dünyada, tek elden ve en güvenilir biçimde yürütülmesini mümkün kılmaktadır.

Legal 500, WTR 1000, IAM 1000, Managing IP gibi dünyaca ünlü bağımsız kuruluşlarca alanında Türkiye'nin en başarılı avukatlık büroları arasında derecelendirilen Büromuzun öncelikli hedefi, şeffaf, sorgulanabilir ve öngörülebilir hizmet anlayışını sürdürmek, müvekkillerimizin haklarını en geniş ve en doğru biçimde korumaktır.

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni ve Çerez Politikası

Kenaroğlu